Autor: Metsamajandusuudised.ee • 8. aprill 2019

Tõhusad masinad metsa harvenduseks

Sampo Rosenlew on tuntud harvendusraie masinate pakkujana. Harvendusraie on oluline, et teha ruumi täisväärtuslikele puudele. Raie käigus võetakse maha kuivanud, surevad ning kahjustatud puud, et tagada kvaliteetsetele puudele valgust ja ruumi.
Harvester HR86 on uus 8-rattaline langetustraktor.
Autor: TS-Hydraulic

Harvendusraie tagab metsa väärtuse ning kiirema juurdekasvu, mis võimaldab saada tulu mitu korda enne lõppraiet. Samuti harvendusraiest tulevad sortimendid on tavaliselt madalama hinnaga kui lõppraiest tulev materjal, mistõttu on oluline hoida ka harvendusraie kulud kontrolli all.

Sampo Rosenlew' i harvester HR46x ja vedaja FR28 on parim kooslus harvendusraie teostamiseks. Masinad on välja töötatud just harvendusraie töödeks, tagamaks hea liikuvuse ning ökonoomsuse.

Kerge forvarder, mis sobib kõigi raieliikide korral

Sampo Rosenlew on klientide vajadusi arvestades valmistanud forvarderi FR28, mis on optimaalne harvendusraieks, aga kasutusel ka muude raieliikide korral. Väljavedaja on 10-tonnise kandevõimega väljaveotraktor, mille väike omakaal ning väike pöörderaadius võimaldavad kiiresti ja mugavalt toimetada puidu metsast tee äärde, eriti populaarne pehmetel pinnastel.

Forvarderi FR28, mis on optimaalne harvendusraieks, aga kasutusel ka muude raieliikide korral.
Autor: TS-Hydraulic

TASUB TEADA:

TS-Hydraulic OÜ tegeleb Sampo Rosenlew metsatehnika ning varuosade müügiga. Lisaks tootevalikule pakub ettevõte tehnilist tuge ja nõustamist, tagamaks müügi ja järelteeninduse tõhusa koostoimimise. Ettevõte omab pikaajalist kogemust metsatehnika alal, teenindades kliente Eestis ja Euroopas. Tehnilise informatsiooni masinate kohta leiab aadressil: www.sampometsamasinad.ee

Kõikjale ligipääsev harvester

HR46x on parim valik harvendusraie tegemiseks. HR46x on valmistatud just harvendusraie ideaalseks teostamiseks. Masina jõuülekanne on täielikult hüdrostaatiline, mis tagab sujuva liikumise puude vahel ja võimaldab väikest pöörderaadiust. Harvesteri tõstuk on varustatud külgkallutusega ja külgkallutuse automaatikaga, mis võimaldab harvendada puid teiste puude tagant metsa kahjustamata. Need muudatuse lisavad tootlikkust ja vähendavad kütusekulu, mis tähendab ettevõtja jaoks suuremat tulukust.

HR46x on parim valik harvendusraie tegemiseks.
Autor: TS-Hydraulic

Säästlik ja võimekas

Kokkuveotraktor FR48 kuulub keskmiste tegijate klassi. 12-tonnise kandevõimega FR48 sobib metsamaterjali väljaveoks harvendusraie ja muude raiete järel. Masin on varustatud 26,5 tolliste ratastega. Vedaja väikesed mõõtmed, stabiilsus ja hea juhitavus võimaldavad kiiresti ja tõhusalt toimetada puidu metsast välja. Vaikne ja mugav, laia vaateväljaga kabiin sobib töötamiseks tihedas metsas. Stabiilne tõstuk ja nähtavus teevad töö tegemise lihtsamaks. Vedajal on koormavõre hüdrauliliselt kohandatav ning masina juurde kuuluv neljasilindriline diiselmootor Agco Power on säästlik ja võimekas.

12-tonnise kandevõimega FR48 sobib metsamaterjali väljaveoks harvendusraie ja muude raiete järel.
Autor: TS-Hydraulic

Sampo Rosenlew uued suured masinad, mis sobivad ideaalselt lageraie teostamiseks

FR68 on täiesti uus kokkuveotraktor, mis on varustatud pöörleva kabiiniga, tagamaks juhile head töötingimused ja parema nähtavuse. Vedaja on sobilik lõppraie kokkuveoks. Harvester HR86 on uus 8-rattaline langetustraktor. Harvester on ideaalne masin tegemaks teist harvendusraiet ja lõppraiet. Mesera tõstuk annab masinale hea võimekuse puude langetamisel ja järkamisel.

FR68 on täiesti uus kokkuveotraktor, mis on varustatud pöörleva kabiiniga.
Autor: TS-Hydraulic

Uudis - eriprojekt HR46x-6wd

TS-Hydraulic tiim tuleb välja sellel aastal Maamessile oma eriprojektiga- kuuerattaline harvester HR46x-6wd, mida saab tulla uudistama messile metsatee VP-47 alale.

Maamessile saab näha kuuerattalist harvesteri HR46x-6wd.
Autor: TS-Hydraulic
Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616