Autor: Metsamajandusuudised.ee • 15. veebruar 2019
Targo Kalamees
Autor: Postimees/Scanpix

Tulekul rahvusvaheline puitehitiste konverents

28. veebruaril ja 1. märtsil toimub Tallinnas Kultuurikatlas TalTechi teadlaste eestvõtmisel korraldatud rahvusvaheline puitehitiste konverents Forum Wood Building Baltic 2019.

Konverentsi fookuses on olulised puidust hoonete tehnilised teemad: hoonefüüsika, energiatõhusus, tulekaitse, uued materjalid ja tehnoloogiad jne. Ettekannetega esinevad insenerid, teadlased, praktikud ja arhitektid Eestist, Põhja- ja Kesk-Euroopast ning kaugemaltki.

Lisaks toimub mess, kus tutvustatakse puithoonete uusi materjale, tooteid ja tehnoloogiaid.

"Konverentsil kuulete kahe päeva jooksul sisukaid ettekandeid kahes paralleelsessioonis. Esinejaid on Austriast, Šveitsist, Saksast, Eestist, Soomest, Kreekast, Leedust, Lätist, Norrast, Rootsist, ja Inglismaalt. Kuigi osalejaid on kirjas juba 200 ringis ja Kultuurikatel pole kummist, usun, et soovijaid mahub veel," ütles konverentsi peakorraldaja, TalTechi ehitusfüüsika professor Targo Kalamees.

Konverents on hea võimalus ehitusinseneridele, arhitektidele, puitmajade tootjatele, puidu- ja metsatööstuse esindajatele kohtumiseks, kogemuste vahetamiseks, inspiratsiooni saamiseks ja parimast praktikast õppimiseks.

Konverentsil osalejad saavad tunnistuse täiendusõppe punktidega: ehitusinseneri kutseala täiendusõppe arvestuspunktid 16,7 TP ja energiatõhususe kutseala täiendusõppe arvestuspunktid: 15,3 TP.

Konverentsi töökeeleks on inglise keel.

Vaata lisainfot SIIT.

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616