Autor: Metsamajandusuudised.ee • 8. märts 2019

Täna Äripäeva raadios metsasaade

Täna on eetris Äripäeva saatesarja Metsanduse ABC sissejuhatav saade. Ettevõttest AS Timber on meil külas juhatuse esimees Toivo Asmer ja ettevõtte asutajatest Ott Krigul.
Äripäeva raadios Metsamajanduse ABC saates külalised ettevõttest AS Timber Toivo Asmer ja Ott Krigul ning saatejuht Juuli Nemvalts.
Autor: Evelin Süld

Metsaga seoses on mitmeid müüte ja uskumusi. Kindel on see, et paljude meelest peaks mets olema rikkuse allikas. Kuidas targalt majandades saame metsa ka hoida. Tundub, et igal metsaomanikul on selles osas oma tõde ja õigus. Vahel on targem kuulata eksperte. Neid, kelle igapäevane töö on seotud metsa ja puiduga. AS Timber on pikalt vahendanud Eesti metsade raieõiguseid ja omab häid metsamajandamise kogemusi.

Saatesarja tutvustavas saates jagavad oma mõtteid AS Timber juhatuse esimees Toivo Asmer ja ettevõtte asutaja Ott Krigul. Saadet juhib Juuli Nemvalts.

Esimeses saates tulevad jutuks enim levinud müüdid metsanduses, mida peab teadma, et metsaomanikuna petta ei saaks, millege tegeleb ettevõtte Timber jpm.

"Metsamajanduse ABC" on uus 12osaline saatesari, mis annab metsaomanikule juhiseid selle kohta, kuidas kõige paremini oma eesmärke täita ja milline on kõige õigem metsa majandamise viis Eesti näidete ja kogemuste põhjal.

Saatesarja jooksul saab kord kuus teada, millised on metsaomaniku kohustused, millest alustada metsatöid tehes, kuidas saada puidu müügil kõige paremat hinda, mida peab teadma metsa maksustamisest, kuidas uuendada metsa jpm. Teemasid jagavad kuulajatega oma eriala eksperdid üle Eesti.

Kuula "Metsamajanduse ABC" esimest saadet Äripäeva uuest podcastid'e keskkonnast siit.

Saadet toetab Timber AS.

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616