Autor: Metsamajandusuudised.ee • 2. aprill 2019

Otseülekanne: Tiit Hunt võtab hirvekaamera hooaja kokku

Teisipäeval 2. aprillil kell 12 astub RMK hirvekaamera ees üles hirvekaamera toimkond eesotsas zooloogi ja loodusfotograafi Tiit Hundi ja RMK jahindusspetsialisti Uno Vaitiga, kes räägivad oma tegemistest kaamera taga ja muidugi ka hirvedest endist.
Saaremaal veebikaamera vahendusel saab jälgida hirvede tegemisi.
Autor: RMK

Lisaks kuuluvad toimkonda Omar Neiland, kes pakub tehnilist tuge, ja Neeme Sepp, kes aitab korraldada hirveplatsi toimetusi.

Neiland räägib, kuidas kaamerat hoitakse loodusstiihiate kiuste töös ja Sepp avab hirvede toidulaua tagamaid. Üle vaadatakse hooaja jooksul hirveplatsil heidetud sarved.

TASUB TEADA:

Seda, kui populaarne oli hirveplats tänavu, näeb loodusblogi viimase postituse videos. Hirvekaamera toimkond astub täna kell 12.00 üles aga otsepildis, mida saab jälgida siit.

Hirvekaamera hooaeg saab sellega selleks korraks otsa. Veebruari lõpus täitus viis aastat, kui sai esmakordselt vaadata hirvede tegemisi Saaremaal veebikaamera vahendusel reaalajas.

Kaamerajaam kolib edasi mandrile Penijõe äärde, kus saab jälgida aastalooma kopra toimetamisi ja kuulda rändavate ja kohalike lindude hääli.

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616