Autor: Metsamajandusuudised.ee • 30. aprill 2019

EKJA juhatuse liikmeks valiti Mirjam Vili

Täna, 30.04.2019 toimus Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni (EKJA) üldkoosolek, kus valiti uueks juhatuse liikmeks vandeadvokaat ja keskkonnaõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo EnvirLaw omanik Mirjam Vili.
EKJA juhatuse liikmeks valiti Mirjam Vili
Autor: erakogu

„Väärtustame kõrgelt koostööd erinevate keskkonnavaldkondade ekspertidega. Keskkonnaõiguse alane nõustamine eeldab üsna tihti erinevate valdkondade keskkonnaekspertide kaasamist,“ ütles advokaadibüroo EnvirLaw partner ja vandeadvokaat Mirjam Vili ning lisas, et tema EKJA juhatuse liikmeks tagasi valimine on suur au ja tunnustus tehtud töö eest.

EKJA uuteks juhatuse liikmeteks valiti lisaks veel Terje Luure HKScan Estonia AS-st ja Tallinna Lennujaama esindajana Ingrid Lai. Ülejäänud juhatuse liikmed jäid samaks.

EKJA, keskkonnateadliku ja konkurentsivõimelise ettevõtluse arendajana on üks vanimaid ettevõtteid ühendav keskkonnaorganisatsioon Eestis. Eelmisel aastal täitus EKJA-l Eestis 15 aastat keskkonnajuhtimise valdkonna eestvedajana. Organisatsiooni kuuluvad nii põllumajanduse ja metsanduse valdkonna ettevõtted kui ka Eesti suurtööstuse esindajad.

EKJA on tuntud kui ressursi- ja energiatõhususe meetmetesse ja energiaauditi rakendamisse panustaja. Oluliseks lähiaastate prioriteediks on EKJA-l ringmajanduse ja ringdisaini võimekuse suurendamine Eesti ettevõtetes.

PANE TÄHELE!

Mirjam Vili esineb ka Äripäeva teemaveebi Metsamajandusuudised.ee veebiseminaridel „Lepingud metsanduses“, kus ta räägib metsanduse valdkonna lepingutest pikemalt kaheosalises veebiseminaride sarjas. Seminaridel käsitletakse raieõiguse ja metsamaterjali võõrandamise lepingut, raielepingut, kasutusvalduse seadmise lepingut ja rendilepingut. Muuhulgas antakse ülevaade ka asjakohasest kohtupraktikast.

Veebiseminaride toimumisajad:

23. mail I osa: Milline leping metsamajandamisel valida?

12. juunil II osa: Kuidas tagada lepingu täitmine ilma probleemideta?

Lisainfo: pood.aripaev.ee/veebiseminarid

Veebiseminari on võimalik jälgida oma arvutist kodus, töökohal või mujal Sulle sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Sul võimalik esitada lektorile ka küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti. Veebiseminarid on järelvaadatavad.

Edendab keskkonnajuhtimise projekte. Samuti on EKJA Eesti ettevõtjaskonnale teada kui keskkonnajuhtimise edendamise projektide algataja ja läbiviija. Hästi toimiv keskkonnajuhtimissüsteem aitab organisatsioonil mõista tema tegevusest, toodetest ja teenustest tulenevaid võimalikke keskkonnariske ja -mõjusid ning neid läbi süsteemse keskkonnategevuse vältida ja vähendada.

Eesmärgiga parandada keskkonnajuhtimise nõustamisteenuse kvaliteeti ja selle läbi tõsta ka organisatsioonide keskkonnategevuse taset on EKJA koostanud keskkonnajuhtimissüsteemi konsultantide Hea Tava ning peab nimekirja keskkonnajuhtimissüsteemi nõustamisteenust pakkuvatest konsultantidest, kes on Hea Tavaga liitunud.

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616