Autor: Metsamajandusuudised.ee • 19. september 2019

Tule kuulama veebiseminari kus räägime metsateede kasutamisest

Metsamajandusuudised.ee korraldataval veebiseminaril „Teede kasutamine metsa majandamisel“ käsitletakse kõike seda, mida metsa majandajal võiks olla oluline teada seoses juurdepääsuteede ja metsas asuvate teede kasutamisega.
Tule kuulama veebiseminari kus räägime metsateede kasutamisest.
Autor: Meelika Sander-Sõrmus

Seminari sihtgrupiks on eelkõige erametsamaa omanikud ja metsa majandamise teenuseid pakkuvad isikud. Laiemalt võiks seminar olla aga huvipakkuv ja kasulik kõigile, kes soovivad saada rohkem teavet juurdepääsuteede ning metsas asuvate teede kasutamise kohta.

Seminaril käsitleme järgmisi teemasid:

• Võõral maatükil asuva tee ja raja kasutamise üldised reeglid

• Teede kui rajatiste õiguslik regulatsioon

• Eratee ja avalikult kasutatav tee

• Metsatee õiguslik tähendus

• Avalikult kasutatava tee kaitsevöönd ja kaitsevööndis metsa majandamine

• Metsamaterjali kokkuveotee rajamine ja kasutamine

• Juurdepääs üle võõra kinnisasja avalikult kasutatavale teele (juurdepääsu kokkulepe, kohtu poolt juurdepääsu määramine, juurdepääsutasu)

• Tee kasutamisega tekitatud kahju hüvitamine

• Kuidas võiks olla metsamaale juurdepääsuga seonduv kokku lepitud raieõiguse või metsamaterjali võõrandamise lepingu sõlmimisel

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo EnvirLaw partner ja vandeadvokaat Mirjam Vili.

Veebiseminar on TASUTA. Palun registreeri end SIIN (Kui Teil millegipärast ei õnnestu registreerimine eelmise lingi kaudu, siis proovige siit).

PANE TÄHELE!

Veebiseminar toimub 25. septembril kell 13:00-16:15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 "Teadmussiirde ja teavituse toetuse (meede 1) üleriigilise ulatusega tegevuste" meetme raames, tegevust toetab Euroopa Liit.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 "Teadmussiirde ja teavituse toetuse (meede 1) üleriigilise ulatusega tegevuste" meetme raames, tegevust toetab Euroopa Liit.
Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616