Autor: Metsamajandusuudised.ee • 18. oktoober 2019

Puidutööstuse TOP: teise koha saavutas Module Tech

Eelmisel aastal samas TOPis esimest ja teist kohta jaganud ning 2018. aasta tulemuste põhjal teisel kohal olev kokkupandavaid puitehitisi valmistav Module Tech OÜ teenis 12,56 miljoni suuruse käibe juures kasumit 2,36 miljonit eurot. Aasta varem olid need numbrid 9,44 ja 1,35 miljonit.
Module Tech ehitab ka lasteaedu ja koole.
Autor: Module Tech

Ettevõtte esindajad seekord kommentaare jagada ei soovinud, kuid aprillis ilmus Äripäevas artikkel teemal, kuidas Module Tech plaanib sügisel avada Tallinnas uue tootmishoone. Module Tech on 2006. aastal loodud moodulmajatootja, mille omanikuks on Norra kapitalil põhinev kontsern, Norra üks suuremaid moodulmajade tarnijaid Wexus Gruppen A/S. Module Techi moodulmajad on valmistatud peamiselt Eestis toodetud materjalidest ehitatud ning kasutuseks eelkõige kontori-, kooli- ning elumajadena. Moodulid on ehitatud vastavalt Norra ehitusstandarditele.

Ettevõtte juhtkond märkis 2018. aasta majandusaasta aruandes, et aasta eesmärgiks oli tootmisliini parendamine, sellega tootmisefektiivsuse tõstmine, samuti endiselt koostöö arendamine edasimüüjatega nii Norra kui ka ülejäänud Skandinaavia turul. Aasta 2019 põhieesmärgiks oli märgitud endiselt tootmisliini parendamine, kvaliteedikontrolli ning logistika valdkondade arendamine ning sellega seonduvalt tootmisefektiivsuse tõstmine, samuti koostöö arendamine edasimüüjatega. 2019. aasta käibeks prognoositi 13 miljonit eurot.

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616