Autor: Metsamajandusuudised.ee • 13. märts 2020

Muutusid Erametsakeskuse ja metsaühistute lahtiolekuajad

Seoses ulatusliku koroonaviiruse puhanguga on kogu Erametsakeskuse kollektiiv 16.-20. märtsil ennetava meetmena kaugtööl ja keskuse Rapla kontor suletud. Viiruselevik on toonud muudatusi ka mitmete metsaühistute tavapärasesse töösse.
Erametsakeskuse kontor Raplas.
Autor: Erametsakeskus

Erametsakeskuse töötajad on kättesaadavad nii telefoni kui e-posti teel ja vastavad hea meelega kõigile saabuvat Natura 2000 toetusvooru puudutavatele ning jooksvatele küsimustele. EMK töötajate kontaktid on leitavad erametsaportaalist: töötajate kontaktid.

Ka metsaühistute personal on telefonitsi ning e-posti teel alati kättesaadav olenemata sellest, kas nende kontor on avatud või ajutiselt suletud.

***

Seoses riigis välja kuulutatud eriolukorraga MTÜ Ühinenud Metsaomanikud oma kontorites Natura 2000 taotlejaid vastu ei võta.

Metsaomanikke nõustatakse e-posti ja telefoni teel ning vajadusel lepitakse eraldi kohtumine kokku. Kõik kontaktid on leitavad Ühinenud Metsaomanike kodulehel.

***

Vardi Metsaühistu kontorid Raplas ja Riisiperes on metsaomanike vastuvõtuks suletud kuni 6. aprillini. Töötajad suhtlevad metsaomanikega e-posti ja telefoni teel, vajadusel lepitakse kokku eraldi kohtumine metsas.

***

Rakvere metsaühistu kontor on suletud 22. märtsini. Ukse juures paremal asuvasse postkasti on võimalik dokumente jätta.

Metsas tööd jätkuvad ning personaalseid kohtumisi lepitakse kokku vastavalt vajadusele.

***

Võrumaa metsaühistu kontor on suletud vastavalt Võru Linnavalitsuse soovitusele 22. märtsi õhtuni. Töötajad on kaugtööl ja kohtumised lepitakse vajadusel kokku personaalselt.

***

Valgamaa Metsaühistu aitab Natura 2000 taotlusi vormistada 6,7,13,21 ja 22 aprill kella 10 -15.30 Valga Kesk tn.12 III korrus.

***

Pärnumaa Metsaomanike Selts lühendab kontori tööaegasid ühe päeva võrra nädalas.

Kontor on avatud E-N 10-16, muudel aegadel eelneval kokkuleppel telefonidel telefonidel 5050322- Jüri Peetrimäe või 53483148- Eerik Philips.

Kontori lahtiolekuaegadel ja eelneval kokkuleppel toimub Natura 2000 toetuste vormistamine.

***

Vooremaa metsaühistu kontor on ajutiselt suletud. Töötajad on kättesaadavad e-posti või telefoni teel.

LOE LISAKS:

Keskkonnaagentuur rakendab kollektiivset kaugtöö vormis töötamist

Eestis kuulutati välja eriolukord

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616