Kellest võiks saada Eesti Maaülikooli Aasta Vilistlane 2020?

Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel 6. novembril kuulutatakse välja Maaülikooli Aasta Vilistlane. Kes võiks tänavu saada selle auväärse tunnustuse? Anna üles oma kandidaat.

Kellest võiks saada Eesti Maaülikooli Aasta Vilistlane 2020?  Foto: Meelika Sander-Sõrmus

Aasta Vilistlase nimetuse omistamise eesmärgiks on avaliku tunnustuse avaldamine isikule, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega osaleb tulemuslikult maaelu või maamajanduse arendamisel ning teeb koostööd Eesti Maaülikooliga. 2019. aastal omistati Aasta Vilistlase aunimetus mahepiimakarjakasvatajale Viljar Veidenbergile ning aasta varem Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse liikmele Vahur Tõnissoole.

Vilistlaskogu juhatus juhib tähelepanu, et kandidaate saavad esitada vaid Maaülikooli vilistlaskogu liikmed. Taotluse juurde tuleb lisada kandidaadi esitanud isiku kontaktid, kuna anonüümseid taotlusi ei menetleta.

„Aasta Vilistlane 2020“ kandidaate oodatakse hiljemalt 23. oktoobriks aadressile vilistlased.juhatus@lists.emu.ee või posti teel: Eesti Maaülikooli Vilistlaskogu, Fr. R. Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu.

Täiendav info: Marko Kass, marko.kass@emu.ee. Lisainfot leiad SIIT.

Jaga lugu:
Seotud lood
METSAMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad metsamajanduse uudised igal nädalal enda postkasti TASUTA!

Metsamajandusuudised.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmusmetsamajandusuudised.ee juhtTel: 555 33 789
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150