Autor: Metsamajandusuudised.ee • 12. veebruar 2021

Äripäeva metsaveebiga liitus ajakirjanik Toomas Kelt

Äripäeva teemaveebi Metsamajandusuudised.ee tiimiga liitus ajakirjanik Toomas Kelt, kes on metsandusteemasid kajastanud juba aastaid.
Äripäeva metsaveebiga liitus ajakirjanik Toomas Kelt.
Autor: Meelika Sander-Sõrmus

„Mul on siiralt hea meel, et Toomas Kelt liitus meie meeskonnaga. Ta toob veebi värskust ja erialast sisu, kajastades metsateemasid mitte emotsioonidele vaid faktidele tuginedes,“ ütleb Metsamajandusuudised.ee juht Meelika Sander-Sõrmus. Ta lisab, et Toomase näol on tegu staažika ajakirjanikuga ja just sellisega, kes tõesti ka metsateemasid hoomab ning suudab eristada ebaolulise infomüra olulisest.

„Enda kohta võin öelda üsna julgelt, et olen eluaegne ajakirjanik. Alustasin „metsikutel üheksakümnendatel,“ kui asusin tööle ühes kohalikus – Põlva raadios. Sealt liikusin edasi Eesti Raadiosse, kuhu jäin paigale lausa paarikümneks aastaks. Vahepael jõudsin lõpetada ka ülikooli ja kaitsta magistritöö – ikka ajakirjanduse erialal,“ tutvustab ennast Toomas Kelt. „Väike kõrvalepõige oli ka kommunikatsioonivaldkonda - üle viie aasta tegelesin metsanduse kommunikatsiooniga erinevates organisatsioonides. Kuid soov olla ajakirjanik oli siiski suurem ning nii olen taas tööl ajakirjanikuna, seekord siis Äripäeva veebi Metsamajandusuudised.ee toimetajana.“

Toomas Kelt peab oluliseks asju kajastada ausalt, toetudes faktidele. „Metsamajandusuudised.ee toimetajana soovin jätkata metsandusvaldkonna tutvustamist lugejatele. Äripäeva kvaliteet on tagatiseks, et kõik kajastused on usaldusväärsed ja ajakirjanduslikult kvaliteetsed,“ rõhutab ta.

Kui Sul on ideid või vihjeid metsandusteemadel, mis vajaks kajastust, siis anna sellest teada:

Toomas Kelt

Metsamajandusuudised.ee toimetaja

Äripäev AS

tel.: +372 50 72 816

e-post: [email protected]

Soovime Toomasele edu ja ikka teravat sulge!

Jaga lugu
Metsamajandusuudised.ee toetajad:
Toomas KeltMetsamajandusuudised.ee toimetajaTel: 50 72 816
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616